Bóle nóg podczas stosowania Azalia

Witam. Przez pierwsze 3 miesiące stosowania tabletek antykoncepcyjnych azalia odczuwałam ból nóg nocą po pewnym czasie zauważyłam żyłki z przodu nóg. Po 3 miesiącach ból znikł,ale zmniejszyło się moje libido :( Zażywałam tabletki zawsze o tej samej porze czyli 21:00 Czy bóle nóg mogły być spowodowane przez późne zażywanie tabletek? Czy nie ma to z tym nic wspólnego? Dodam do tego,że mam już dwójkę dzieci i mam 26 lat. Tabletki brałam jakieś 2 -3 lata temu. Chciałabym znowu zacząć brać tabletki.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może od tabletek. Koniecznebadanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do ginekologa.