Stosowanie tabletek Azalia po porodzie

Witam, 5 miesięcy temu urodziłam drugie dziecko. Po 6 tyg zaczęłam brać tabletki Azalia ponieważ karmiłam, po 2 tyg zaczęłam plamić i trwało to 3 tyg, w tym czasie wyjechałam do Norwegi, tu mieszkam i zmieniłam tabletki na Cerezette.Przestalam karmić i znowu zmieniłam na Loette 28(była ciągłość)gdzie byłam akurat w trakcie 2 tyg plamienia, po 3 tabletce plamienie sie nasiliło. Przyjęłam 10 tabletek a krwawienie nie ustaje. Co mam zrobić? Kontynuować czy przerwać? Zmienić czy odpocząć ???

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że warto byłoby zrobić jakiś czas przerwy w stosowaniu hormonalnej antykoncepcji. Proponuję udać się do lekarza ginekologa.