Czy możliwe jest, że podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych nie ma okresu?

18-07-2017 urodziłam dziecko, od 27-09-2017 biorę tabletki antykoncepcyjne LIMETIC (co dziennie o tej samej porze i żadnej nie pominęłam) po 2tyg stosowania tabletek odbywałam już kilka razy stosunek i nie miałam krwawienia, wtedy gdy powinnam mieć wg tabletek. Czy zdarzają się braki miesiączki podczas brania tabletek? Czy możliwe jest, że znowu jestem w ciąży?

Lek. Katarzyna Szymczak

Te tabletki przyjmuje się bez przerwy,krzewienie przy ich stosowaniu nie występuje.