Co oznaczają wyniki bóle głowy, ciała, mdłości i kości ogonowej?

witam w marcu 2016 przesunelam szafke zaczela mnie bolec reka ale ja spanikowalam ze mam zawal serce zaczelo szybko bic,lekarz stwierdzil tachykardie,w lipcu zaczela mnie bolec glowa 3 miesiace bolala wyszlo zniesienie lordzozy szyjnej a od wrzesnia bola mnie miesnie tzn jest to takie uczucie ciezkich miesni,bylam badana mialam mri glowy wszystko ok.od tego czasu codziennie boli mnie cale cialo,codziennie cos innego kosc ogonowa szczeka serce glowa mam mdlosci czy to od kregoslupa czy z nerwicy

Dzień dobry!
By odpowiedzieć na pytanie o źródło Pani trudności należy przede wszystkim zacząć od dokładnej diagnozy stanu somatycznego. Dopiero w chwili gdy lekarz wykluczy przyczyny biologiczne Pani dolegliwości można udać się do psychiatry bądź psychologa by zastanowić się nad psychologicznym podłożem trudności.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska

Szanowna Pani, dolegliwości, które Pani odczuwa jak najbardziej mogą mieć charakter psychosomatyczny. Problemy natury emocjonalnej zawsze odkładają się w ciele w postaci przewlekłych napięć mięśniowych, co prowadzi do zaburzeń oddechowych, zaburzeń układu krwionośnego i przekłada się na pracę wszystkich pozostałych układów w organizmie. Skuteczną metodą leczenia tego typu dolegliwości jest psychoterapia. Najlepiej jeśli psychoterapeuta zorientowany jest również a pracę z ciałem, pracę z oddechem. W Rybniku mogę polecić gabinet pani Stanisławy Kufel.

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski