Jakie badania wykonać, jeżeli mam codzienne bóle głowy?

Codzienny bol glowy, w tamten wtorek zaczela bolec mnie glowa, razem z nudnosciami, bolala az do piatku, w sobote i niedziele nic sie nie dzialo. Dzis znowu mnie boli, codziennie wstaje o godzinie 5 rano, nie mam wiele czasu na aktywnosc na powietrzu, dodatkowo bedac w klasie maturalnej mam wiele stresu w szkole przez sprawdziany, jestem bardzo senna, nie moge sie skupic na nauce, ani nie mam ochoty by cokolwiek w tym kierunku robic. Glowa boli mnie najbardziej z tylu razem z karkiem. Co powinnam zrobic?

Witam!
Objawy przedstawione przez Panią można zaliczyć do nerwicowych. Wskazana konsultacja psychologiczna i odpowiednie dobranie technik oddziaływania, w razie potrzeby wsparcie lekami z grupy SSRI (ale takie, które nie zamulają).
Napięciowe bóle głowy i karku słabo reagują na typowe leki p/bólowe!
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.