Co oznaczają niedobory płytkowej w płucach?
Witam.w polu dolnym płuca lewego pasma zostaw. Niedobry plytkowej?.płuca bez zagęszczenie miazszowych oraz zmian ogniskowych.sylwetka serca rtg.powiększona w wymiarze poprzecznym.zachylki przednie zerowe wolne.dziękuje.

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Musiała pani źle przepisać wynik rtg, nie ma czegoś takiego jak niedobory płytkowej?