O czym świadczą skąpe zagęszczenia miąższowe w polu dolnym płuca prawego?
witam serdecznie mąż robił rtg klatki piersiowej i ma opis taki skąpe zagęszczenia miąższowe w polu dolnym płuca prawego-poza tym płuca bez zmian ogniskowych.sylwetka serca w normie krążenie mało wydolne co oznacza ten wynik czy to coś złego bardzo proszę o opinię pozdrawiam ania

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
konieczna weryfikacja opisu z badaniem klinicznym. prosze koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego.