Zagęszczenia przysercowo w dolnym polu płuca prawego
Proszę o wyjasnienie rtg płuc wydatniejszy rysunek zrębu płuc zageszczenia przysercowo w dolnym polu płuca prawego odwnekowe -zapalne?zwłonienia? pozostałe w normie

KOBIETA, 65 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
90 poziom zaufania
Z opisem badania należy zgłosić się do lekarza kierującego, ponieważ przy interpretacji opisu ważna jest możliwość oceny stanu klinicznego. Opisywane zmiany mogą sugerować obecność zapalenia płuc, mogą też być zmianami pozapalnymi po zapaleniu płuc w przeszłości.