Co oznaczają nieregularne zgrubienia na piszczelu?

Nieregularne zgrubienia na piszczelu. Zauważyłam że na moim piszczelu są zgrubienia i wybrzuszenia w dwóch miejscach, wyczuwalne tylko przy dotyku. Piszczel czasami boli, a same zgrubienia bolesne tylko przy mocniejszym dotyku, są wyczuwalne z przodu jak i z wewnętrznej strony.Dodam że w piszczel się nie uderzyłam. Mam 19 lat i chodzę na siłownię, ale nie biegam dużo tylko dla rozgrzewki. Co to może być?

Zgrubienia prawdopodobnie są cechą osobniczą charakterystyczną dla Pani. Można skonsultować z lekarzem. Pozdrawiam, Paweł Czarnocka