Co oznaczają normotypowe komórki pęcherzykowe tarczycy?

Biopsja tarczycy. Normotypowe komórki pęcherzykowe tarczycy , rozproszone i w drobnych płatach , krople kolloidu i elementy morfotyczne krwi obwodowej tle - zmiana łagodna , gr.II w/g systemu Bethesda. Jestem po pierwszej operacji 38 lat temu. co to w tej chwili oznacza , czy muszę mieć następną operację ?

W wyniku cytologicznnym - zmiana łagodna - brak komórek nowotworowych. Wszystko zależy od wielkości guza danego płata tarczycy i objawów klinicznych, jeśli guzek nie jest duży brak wskazań do leczenia chirurgicznego