Co oznaczają obustronne codzienne bóle głowy i twarzy?

Witam, Cierpię na okropne jednostronne czasem obustronne codzienne bóle głowy i twarzy Czasem boli strona lewa, czasem prawa. Byłam już u laryngologa, neurologa oraz reumatologa. Wszystko wychodziło dobrze. Bóle mają charakter tępy, uciskowy, rozlewają się od skroni poprzez bok twarzy, aż na potylicę. Na pewno ból pogarsza: mówienie, jedzenie, pochylanie. Czasem ból pojawia się po leżeniu lub zjedzeniu czegoś twardego lub gumowatego. Cierpię na zaburzenia ze strony SSŻ (miałam już przeprowadzaną punkcję stawu, noszę szynę relaksacyjną i aparat ortodontyczny), ale gdy powiedziałam lekarzom o tych bólach, odesłali mnie do psychologa.

Dysfunkcja SSŻ może dawać takie dolegliwości. W leczeniu często skuteczne są niektóre leki przeciwdepresyjne i przeciwdrgawkowe, nie wszystkie, te które mają dodakowo działanie przeciwbólowe.