Ból głowy i drętwienie twarzy

Od okolo 2 miesiecy boli mnie glowa.Nie jest to silny bol,nie potrzebuje tabletki ale boli caly czas.Bol odczuwam szczegolnie w prawej czesci glowy,a od pewnego czasu dretwieje mi prawa czesc twarzy(skronie,policzek)Co to moze byc?Nie mam problemow z zatokami,z zebami.Wady zgryzu mialam pare lat temu ale przeszlam leczenie ortodntyczne i teraz jest wszystko dobrze.Czekam na wizyte u lekarza w przyszlym tygodniu

Sprawdziłbym staw skroniowo-żuchwowy u lekarza który się zajmuje tymi problemami oraz odwiedził fizjoterapeutę który sprawdzi czy nie cierpi Pani na zespół bólu mięśniowo-powięziowego w mięśniach głowy, szyi czy obręczy barkowej