Co oznaczają okresowe bóle nogi?

Witam. co jakiś czas boli mnie prawa noga, od kolana w dół. nie potrafię opisać tego bólu ale boli tak w środku. dopóki nie rozmasuje kolana i nie będę nogą ruszać żeby "strzeliła" cały czas będzie boleć. choć czasami nawet to nie pomaga. używam też maści przeciwbolowej i na chwilę jest poprawa.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, który zleci odpowiednie badania i w razie potrzeby skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!