Co oznaczają piski w głowie u 38-latka?

Witam.. od kilku miesięcy cierpię na pisk w głowie. po zrobionym badaniu MR głowy wykazano we wnioskach: Cechy wpuklania się w obręb obu kanałów słuchowych wewnętrznych struktur naczyniowych - pętli AICA loop - krzyżujących nerwy VII i VIII - zmiany o większym nasileniu po stronie prawej. poza tym obraz mózgowia oraz kątów mostowo - móżdżkowych w wykonanaym badaniu w granicach normy. Bardzo proszę o informację do kogo powinienem się zgłosić z tym problemem. czy można to leczyć nie inwazyjnie czy jedynie jakiś zabieg. bardzo proszę o pomoc ewentualnie namiary do specjalisty. dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że wskazana jest konsultacja lekarza neurochirurga oraz lekarza chirurga naczyniowego

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.