Co oznaczają plamienia po seksie analnym?

Dziś pierwszy raz spróbowaliśmy z TZ seksu analnego. Wcześniej "przygotował" mnie palcami, użyliśmy lubrykantu, nic nie bolało. Wszedł cały a ma dużych rozmiarów członka.Podobało mi się, więc były to energiczne ruchy Nie skończył we mnie.Chwilę po umyciu się dostałam gazów.Zauważyłam tez że mam lekkie zabrudzenia na majtkach..Dostałam rozwolnienia, kilka godz znów musiałam do łazienki, nadal z rozwolnieniem później już normalną.Mam się czego obawiać to normalne po takim pierwszym analnym razie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postepowanie

Dzień dobry!

Mogą być to dość typowe objawy. Wtłoczone do odbytnicy powietrze następnie musi się z niej wydostać, a mechaniczna stymulacja końcowego odcinka przewodu pokarmowego wzmaga perystaltykę jelit i może prowadzić do szybkiego wypróżnienia.
Z pewnością należy jednak zachować ostrożność przed zbyt często i intensywną stymulacją analną, która może powodować urazy.

Pozdrawiam!