Co oznaczają problemy z oddychaniem u osoby po chemioterapii?

Witam mój tata ma 60 lat ma zwłóknienie płuc jest w trakcie chemioterapii lecz z powodu półpaśca została ona przerwana, przyjmował leki antywirusowe antyzapalne przeciwbólowe. Minęło jakieś 4tyg od rozpoznania półpaśca a jego ciągle wszystko boli, nie ma apetytu i ma problemy z oddychaniem, czy to normalne w połączeniu tych przypadków?
Lek. Michał Lenard

Są to objawy chorób, na które cierpi pacjent. Należy kontynuować leczenie według zaleceń lekarza prowadzącego. Pozdrawiam!