Co oznaczają problemy ze wzwodem po założeniu prezerwatywy?

Witam, mam nietypowy problem, jestem osobą w wieku 19lat, mój penis po założeniu prezerwatywy opada. Chodzi o to, że pocałunek, dotyk, a nawet szept potrawi go pobudzić do żywych i jest "twardy jak skała", ale po założeniu prezerwatywy opada :/ Nigdy nie używałem prezerwatyw czy to może być przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

Może to być problem psychologiczny . Proponuje udac się do seksuologa