Co oznaczają silne bóle głowy u 29-latki?

Witam.Bardzo proszę o pomoc.Mam 29 lat od pewnego czasu źle się czuje, bolała mnie bardzo głowa, miałam jakby takie dreszcze bez powodu co wybudzało mnie w nocy, raziło mnie światło. Trafilalam kilka razy do szpitala, przeprowadzili mi badania moczu które były dobre badanie płynu mózgowo rdzeniowego, które jest dobre, tk głowy w której czysto, eeg głowy w którym stwiedzono dyskretne zmiany w prawej okokicy rolandycznej i rezonans magnetyczny w którym nic nie stwierdzono.Miałam później przeprowadzone badanie na bolerioze w ktorym wyszły podniesione przeciwciała igg ale Pani dokotor powiedziala ze to tylko oznacza ze miałam styczność z kleszczem bo faktycznie miałam, ale ze to nie od tego tak źle się czuję, raczej bo ona nie wie. Zrobilam również badanie wzroku które jest dobre ale srwiedzono lekki oczoplas.Do tego traz doszły mi mrowienie w prawej stopie od stopy do połowy łydki i prawa reka jest jakby taka sztywniejsza dobrze w niej trzymam rzcze ale często dwa palce ostatnie mi dretwieja czesto w nocy jak się obudze nie czuje tej ręki jest mocno zdrętwiała , muszę zaznaczyć iż czasami bardzo mocno boli mnie kręgosłup lędźwiowy i szyjny.Lekarze nic nie widzą.Ja coraz bardziej zaczynam się bac iż to Stwardnienie Rozsiane ponieważ wiele objawów do nieho pasuje tak mi mówią znajomi.Bardzo się boje, że może ta choroba się u mnie rozwija , a lekarze nie potrafia jej zdiognozowac.Mam 4 letnie dziecko bardzo się o niego boje. Te wycieczki po szpitalach mnie załamują ciągle słyszę, że nie wiadomo co mi jest.Proszę o pomoc. Nigdy wcześniej nie chorowałam.Czasami zauważam, że mój język mi sztywnieje.Jestem trochę nerwową osoba, ale czy te mrowienia to od tego???

Przykro mi, ale z poziomu portalu nie postawimy rozpoznania. Jedyne co mogę zrobić, to odesłać panią do Instytutu Neurologii na Sobieskiego w Warszawie do ośrodka diagnostycznego