Co oznacza uczucie ucisku w głowie i kołatanie serca?

Witam, od około 2 miesięcy towarzyszy mi dziwne samopoczucie, kołatania serca, brak tchu, skoki ciśnienia, ogólne źle samopoczucie, niepokój, drżenie mięśni podczas ataku, wcześniej w nocy wzbudzały mnie bezdechy, wrażenie że serce mi staje. Dodatkowo kilka razy w ciągu dnia mam uczucie ucisku w głowie oraz jej mrowienie, przy tym jest mi slabo i czuje, że jestem bliska omdlenia. Badania jakie przeprowadziłam to holter, echo serca, ekg, morfologia. W żadnym z badań nic nie wykazało, poza niedoborem magnezu i witaminy D, które uzupełniam, badanie holterem wykazało nieco zbyt szybką pracę serca ale wg. lekarza nie ma to związku z dolegliwościami jakie opisuje. Tsh w normie (podstawowe, rozszerzonego nie robiłam.) Jaką powinnam wykonać dalszą diagnostykę?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można coś więcej powiedzieć