Jakie badania powinna wykonać osoba z objawami zawrotów głowy i kołatania serca?

Dzień dobry, mam 52 lata od jakiegoś czasu gorzej się czuje mam zawroty głowy i kołatania serca oraz szybsze bicie, morfologia jest idealna holter echo nic nie wykazało, jakie badania mogłabym zrobić aby dowiedzieć się co mi jest, myślałam o hormonach może ,TSH mam 1.54

Lek. Tomasz Budlewski

przede wszystkim udać się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników będzie można zalecić odpowiednią dalszą diagnostykę.