Co oznaczają siniaki na rękach i nogach?

Witam,od ćwiczeń pojawiają mi się siniaki,raz na nogach raz na rękach(zazwyczaj w tych samych miejsach na obu nochac lub rękach). Ostatnio po jodze,na obu udach.Kiedyś od stania na rękach praktycznie odrazu pojawiły się jakby pęknięcia żyłek pod oczami.Miałam robione ATTP,w normie.Czy powinn zrobi dodatkowe badania?od jakiegoś czasu piję kurkume-wiem ze rozrzedza krew,ale jeszcze przed jej przyjmowaniem pojawiały się siniaki po ćwiczeniach. Z góry dziekuję za odpowiedź.

Tomasz Nęcki

Dzień dobry,

w Pani sytuacji korzystne wydawałoby się wykonanie pełnych badań parametrów krzepliwości - oznaczyć warto byłoby inne niż APTT parametry, takie jak chociażby płytki krwi.