Co oznaczają sporadyczne krwawienia z odbytu?

Witam. Od kilku lat mam sporadyczne krwawienia z odbytu. Najpierw stosowałem środki przeciw hemoroidom. Później przeszedłem kolonoskopie, która nic nie wykazała. Krwawienie pojawiają się różnie czasem kilka razy pod rząd. Czasem przez miesiąc jest dobrze. Co powinienem zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się do proktologa względem oceny hemoroidów i Ew wskazań do leczenia zabiegowego