Co oznaczają tak wysokie wyniki przebytej choroby?

Przed 20 laty zauważyłem rumień wędrujący. Lekarz przepisał maść i nie rozpoznał boreliozy. Nie byłem więc leczony, aż do chwili,kiedy sam zleciłem wykonanie badań.Wyniki testem ELISA: z 13.10.2016 IgG 50 BBU/ml IgM 5 BBU/ml z 17.05.2017 IgG 486,8 BBU/ml IgM 3,186 BBU/ml Co oznaczają tak wysokie wyniki przebytej choroby? Czy to się jeszce leczy?

Lek. Tomasz Budlewski

jakie obecnie objawy? bez podania norm powyższych badań ciężko się dokładanie wypowiedzieć.