Co oznaczają takie wyniki rezonansu kręgosłupa u 31-latki?

Dostalam wyniki rezonansu kregoslupa, oto one: Na poziomie L3-L4 wypada centralny dysk pierścieniowy, wypierający rdzeń kręgowy bez wtargnięcia odpowiednich korzeni nerwowych L4. Występuje szeroka centralna wypukłość dysku na poziomie L4-L5 wypierająca rdzeniową rdzeń i kontaktująca się z odpowiednimi korzeniami nerwowymi L5 bez znaczącego uderzenia. Występuje szeroka centralna wypukłość dysku na poziomie L5-S1 wypierająca rdzeniową rdzeń i przylegająca do odpowiedniego lewego korzenia nerwu S1. Brak zwyrodnienia dysku w całym odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Kanał kręgowy pozostaje pojemny. Konus kończy się na L2. Jestem przerazona, jak sie leczyc? Zawsze mialam skrzywienie kregoslupa, lekarz kiedys powiedzial mi ze mam lewa krotsza noge o 0,5 cm. ogolnie to zamiatalam ta noga. Od roku zaczelam cwiczyc UGUL na biodra. Lepiej chodze, czy ta zakrotka noga to objaw skreconej miednicy? i jak sie leczyć. Nie boli mnie nic ale to kwestia czasu

Dobry wieczór, z opisu może wynikać iż ma Pani chorobę dyskową kręgosłupa, proponuję udać się z wynikiem do ortopedy lub neurochirurga aby ocenili obraz MR i ewentualne wydali zalecenia. Pozdrawiam.