Co oznaczają takie wyniki TK?

Prosze o pomoc w interpretacji wyników TK Stan po op Caldwell Luck'a lewej zatoki szczekowej. W przednio-gorno-przysrodkowej części operowanej lewej zatoki szczekowej widoczna jest przyscienna masa o gestosci tkanek miekkich, ulegająca wzmocnieniu kontrastowemu o wym 24x16x24mm Pooperacyjne ubytki scian kostnych tej zatoki- przedniej i przyśrodkowej. Poz tym zatoki przynosowe w normie, upowietrznione prawidłowo?

Zatoki operujemy endoskopowo w 21 wieku. Nie wiem gdzie mieszkasz, nie wiem kiedy była operacja i gdzie. niczego nie wiem. Weż płytę CD TK przed operacją i po operacji i kartę informacyjną z operacji i przyjedź.