Co oznaczają te bąble na skórze 22-latka?

Witam. Zauważyłam wczoraj na swoim pośladku bąble przypominajace ugryzienie komara. Jednak myślę że to nie komar ponieważ bąble są ustawione w rzędzie od góry do dołu są mocno czerwone opuchnięte i sprawiają duży dyskomfort swędzą trochę piecze w kontakcie z materiałem. Co to może być jakimi sposobami mogę sobie ulżyć

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.