Co mogą oznaczać moje bąble na skórze?

Dzień dobry, 2 tygodnie temu na moim ramieniu pojawiło się 6 sporych bąbli, jakby coś spacerowało od nadgarstka do szyi i gryzło. Zmiany wyglądały na ugryzienia, ale od tamtej pory na mojej skórze pojawiają się podobne bąble, w różnych miejscach, o różnych porach dnia i nocy, jak jestem na łóżku, w pracy czy w knajpie, na miejscach odsłoniętych i zasłoniętych Takich bąbli pojawia się 2-5 na dzień. Bąble bardzo swędzą, nie widzę na nich na środku miejsca po ukłuciu. Czy możliwe, że to pluskwy, początek inwazji (ale czy wtedy gryzłyby mnie w środku dnia poza domem?), czy to może być jakaś choroba, alergia?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.