Co oznacza pojawianie się bąbli na skórze?

Dzień dobry, Od pewnego czasu mojemu partnerowi i mi wyskakują na ciele bardzo duże bąble. Zazwyczaj po nocy. Sprawdziliśmy łóżko, poszewki i pościel zostały wyprane w wysokich temperaturach, jednak ugryzienia, bądź też bąble od czasu do czasu wciąż są, zazwyczaj przedramiona, mniejsze ugryzienia w stopę. Czy to możliwe, że są to pluskwy? Czy wraz ze zdjęciami bąblów udać się do dermatologa? Większe bąble znikają po paru dniach.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa.
Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań.
I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl