Dlaczego mam opuchnięte palce u stóp?

Dzień dobry! Ostatnio opuchły mi dwa palce u stóp - po jednym na każdą stopę. Opuchlizna trzyma się od dwóch dni, rozlewała się na stopę (czerwona plama, pozostałe palce opuchnięte), a teraz wróciła do tego jednego. Bardzo swędzi, na początku bolało przy chodzeniu, ale teraz jest ok, tylko troszkę pobolewa. Z boku, od wewnętrznej strony palca wygląda to jak ugryzienie. Takie ugryzienia pojawiają się na moim całym ciele, wyglądają jak od komara i swędzą, ale szybko znikają. Czasami zauważam je po śnie, ale czasami po prostu siedzę, a nagle czuję, że mnie swędzi noga i dostrzegam bąbla. Co może mnie gryźć? :( Obawiam się, że to pluskwy, ale żadnej nie widziałam. Ugryzienia wyglądają praktycznie tak jak od komara i raczej są pojedyncze. Na prześcieradle dostrzegłam takie maluteńkie czarne kropeczki, praktycznie na całym. Są bardzo małe, widziałam je wcześniej, ale stwierdziłam, że to kurz/brud i po prostu sprzątałam. Proszę o pomoc. :((

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza POz lub do dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl