Dlaczego na mojej skórze pojawiają się bąble?

Dzień dobry. Moim problemem są swędzące bąble wyskakujące na skórze. Pojawiają się w nocy 30-60minut po położeniu się do łóżka. Moja dziewczyna ma identyczny problem. Bąble wyskakuję wyłącznie w łóżku mojej dziewczyny, jak śpimy w innym miejscu to nie ma problemu. Dodatkowo babcia mojej dziewczyny raz spała w jej łóżku i też miała ten problem. Odkaziliśmy łóżko i wymieniliśmy całą pościel. Problem dalej występuje. Ukojenie przynosi zimna woda. Po obmyciu zimną wodą swąd ustępuje. Byliśmy z dziewczyną u dermatologów (kilka razy) powiedzieli że to pokrzywka i zbiegiem okoliczności jesteśmy uczuleni na to samo (nie wydaje mi się). Ostatnio moja dziewczyna przycisnęła lekarzy i położyli ją w szpitalu na 4 dni w celu przebadania. Stwierdzili, że to pokrzywka autoimmulogiczna, ale wtedy skąd bąble u mnie i jej babci? Leki odczulające nie pomagają. Proszę o pomoc :(

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl