Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Swędzące bąble na łydkach

Na łydkach pojawiają się bardzo swędzące bąble. Pierwszym objawem jest mocne swędzenie, następnie pojawia się mała czerwona plamka, która się powiększa. Z niej robi się wodnisty pęcherz, który nie dosyć,że swędzi to szybko rośnie. Dolegliwości na kilka dni ustępują, ale po jakimś czasie znowu pojawia się jakiś bąbel, ostatnio trzy jednocześnie, blisko siebie. Wszystko występuje tylko na łydkach, ale obydwóch nóg. Po ustąpieniu swędzenia na ciele pozostają okrągłe blizny. Proszę o poradę. Anna
ponad rok temu

Leczenie grzybicy

Grzybica to choroba, która może atakować różne części ciała. Jak można się jej pozbyć? Na ten temat wypowiada się ekspert - Agnieszka Bańka-Wrona, lekarz medycyny estetycznej.

Witam,
z opisy trudno jednoznacznie postawić diagnozę. Skłaniałbym się ku zmianom alergicznym.
Musi to obejrzeć dermatolog.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy