Swędzące miejsca po powrocie z działki

Po moim powrocie z działki,w dwoch miejscach na skórze, na nogach miałam swędzące miejsca jak po ukąszeniu owada.Ale zamiast ukąszenia utworzył mi się swędzący bąbel, wypełniony płynem.Przekułam bąble, w tych miejscach zaczął mi się tworzyć ciemny strup,który utrzymuje się już przez kilka dni. Wczoraj po powrocie z działki sytuacja się powtórzyła. Mam na nogach w innym miejscu, nowe, lekko zaczerwienione wypukłe i swędzące bąble. Co mam z tym zrobić? Z góry dziękuję za ewentualną odpowiedz.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.