Swędzące i łuszczące się plamy

Witam. Od dwóch tygodni mam zaczerwienione łuszczące się i swędzące plamy. Smarowałem hydrocortisonem, łykałem CetAlergin i wapno odczulającę. pomogło połowicznie.Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję mimo początkowej poprawy zgłosić się do lekarza. Najlepiej w pierwszej kolejności do lekarza rodzinnego. Po zbadaniu lekarz będzie mógł określić prawdopodobną przyczynę, oraz wdrożyć odpowiednie zalecenia. Sam opis jest niewystarczający aby cokolwiek więcej radzić.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.