Swędzące bąble na nodze

Witam Na mojej nodze pojawiły się swędzące bąble które swędzą . Od dwóch dni w jeden bąbel mi pękł i sączy się z niego coś podobnego do wody.Proszę mi powiedzieć czy może to być rumień wysiekowy czy pokrzywka. Wizyte u dermotologa mam dopiero w poniedziałek.

Witam! Opisane zmiany to najprawdopodobniej pokrzywka alergiczna. Skórę powinien jednak ocenić dermatolog w bezpośrednim badaniu.