Duże i swędzące bąble na skórze

Witam, Ostatnio zauważyłam pewnie zmiany na skórze, a mianowcie z zaskoczenia, tak po prostu, pojawiają się na mojej skórze duże, swędzące bąble przypominające ukąszenie przez komara. Występują one zazwyczaj pojedynczo, tzn jeden wielki bąbel który po czasie znika. Zazwyczaj pojawiają się na dłoniach, palcach, plecach. Od 2 miesięcy zażywam tabletki hormonalne czy to może mieć z nimi związek?

Zmiany skórne mogą, niestety, być spowodowane terapią hormonalną. Jeżeli Pani zauważa związek czasowy występowania zmian z zażywaniem tabletek to dobrze jest skonsultować to ze swoim ginekologiem i ewentualnie zmienić preparat.