Co oznaczają te krostki w okolicy pępka?

Witam od pewnego czasu zauważyłam drobne krostki koło pępka bardzo swedza ,najpierw były jasne wyczuwalne tylko pod palcami Ale ostatnio się zaognily nie są wypelnione żadnym płynem nic się z tego nie sączy .chcialam dodać że nie zmieniłam proszku do prania ani płynów ,nie noszę też nic metalowego wokół pępka więc raczej to chyba nie alergia ,chciałabym się dowiedzieć czy to objaw jakieś choroby ?

Dzień dobry Pani,

proszę udać się na wizytę do lekarza dermatologa, aby mógł zbadać stan Pani skóry i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz