Co oznaczają te nagle i bolesne żyłki pod skórą?

Witam serdecznie moim problemem są pojawiające się nagle bolesne żyłki pod skórą. Zaczyna mnie nagle piec i boleć skóra ,gdy dotknę tego miejsca to czuję pod skórą jakby spuchniętą żyłę,zmiany ustępują następnego dnia i pojawiają się za jakiś czas w innym miejscu, są to okolice oczu i twarzy- szczęki.Byłam z tym u lekarza powiedział że to alergiczne , ale nie ma tam żadnej wysypki tylko bul.Proszę o opinie może potrzebne są jakieś badania . dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Opisywane objawy nie sa specyficzne, proponuje wykonać podstawowe badania z krwi i Ew usgmiejsca gdzie występują opisane zmiany