Zmiany na skórze twarzy

Od tygodnia mam zmiany na skórze twarzy. Początkowo był to tylko ślad na policzku jakby mały liszaj, bo skóra była w tym miejscu wysuszona i schodziła. Skóra była chropowata więc zrobiłam pilling i zaczął się dramat. Z dnia na dzień dostawałam chrosty, początkowo zaczerwienione punkciki, które następnego dnia rano jakby pękały bo odpadał strupek i zostawiał zdarty naskórek. Nie czuje swędzenia, jedynie pieczenie w miejscu ran. Mam to tylko na twarzy, nie ustępuje..czy to alergia na coś?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.