Co oznaczają te objawy po przebytym Covid?

Witam jestem po dodatnim tescie covid-19 .Nie mialam juz objawow i jestem zdrowa super ucieszylam sie. ale od tygodnia czuje w nosie i gardle dretwienie nie spak pieczenie i smród papierosa choc nie pale i nikt do oklola mnie .prosze o pomoc

Tylko nie stosuj Broń Boże żadnych sterydów do nosa przepisywanych nagminnie przez lekarzy. To błąd sztuki lekarskiej w leczeniu chorób wirusowych. Po sterydach nigdy nie odzyskasz węchu. Zostanie Ci tylko ten węch opaczny na całe życie. Stosuj preparaty z WIT B12 B1 B6 i olejek sezamowy w spreju do nosa.