Co oznaczają te sine plamy na skórze?

Dzień dobry Na moich dłoniach i rękach w stronę łokcia pojawiają się sino-czerwone plamy. Nie wiem czy to wybroczyny są jakby pod skóra nie czuć tego. Dodatkowo zdarza się czasami że pojawiają się samoistne siniaki na moich rękach oraz na klatce piersiowej mini czerwone kropeczki jak od ukłucia igły i świąd skóry który miałam już wcześniej ale teraz zauważyłam że skóra swędzi częściej bywa że kilka dni pod rząd. Moje dłonie i stopy zawsze są zimne wręcz czuje to zimno. No i czytając o tych objawach doczytałam że mogą zwiastować białaczkę. To mnie mocno przeraziło. Codziennie sprawdzam węzły chłonne ale nie czuję ich powiększenia, nie pocę się też w nocy chociaż czasem się zdarza jak pewnie każdemu. Boję się co to może być. Proszę o odpowiedź czy moje objawy naprawdę sugerują białaczkę czy też może coś łagodniejszego. Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl