Co oznaczają torbiele na jajniku?
Witam, ostatnio na rutynowej wizycie u ginekologa podczas badania usg stwierdził On, że mam lewy jajnik wielkości 4 cm na którym są 3 torbiele 2 cm. Chciałabym dowiedzieć się co to może oznaczać ponieważ na wizytę kontrolną mam się zgłosić dopiero po okresie. Proszę o odpowiedź

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Po miesiączce bedzie mozna ocenić czy torbiele wynikają ze zmian hormonalnych czy tez sa niezależne