Co oznaczają w wymazie bakterie ecoli?

WItam serdecznie znowu mam takie pytanie, bylem w zeszlym tygodniu na wymazie z gardla i nosa i wykryto w gardle i nosie wykryto bakterie ecoli * duzo * a w samym gardle candidie * pojedyncze * , co powinienem zrobic? czy to niebezpieczne i jak to leczyc?

Sam pobieram wymazy z jamy noasowo gardlwej i sam potem to leczę jeżeli jest taka potrzeba. Nie ufam żadnym wymazom pobieranym przez nieprofesjanolistów. Zresztą nie leczy się wyników wymazów tylko ludzi.