Co oznaczają wartości pulsu u 33-latki?

Dzień dobry.Mam cisnieniomierz nadgarstkowy.W dzień mam ciśnienie prawie ze książkowe okolice blisko 120/80.Ale bywają momenty,szczegolnie wieczorem ,ze mimo ze leże pod kocem i mam zimne ręce i po zmierzeniu puls pokazał 51.A bywa ze do zimnych rak dochodzą dreszcze aż mnie trzesie(brak goraczki.,nie jestem przeziebiona)i moje ciśnienie w odstępie 6minutowym wynosi 91/56 puls 78 i 97/54 puls 82 a po 10minutach 98/60 puls 81

Ciśnieniomierz nadgarstkowy niestety nie jest zbyt miarodajnym pomiarem, nie wiem też czy przeprowadza Pani pomiar właściwie. Może Pani iść do lekarza POZ i dokonać pomiaru jeśli jest taka potrzeba.