Co oznaczają wymioty i kołatanie serca?

Moja mama ma od czasu do czasu wymioty ,biegunkę,zawroty głowy przed wymiotami,które ustały po zwymiotowaniu.Mama jest po zszytej zastawce mitralnej serca i rzadko ma chwile kołatanie serce,które jak mówi jej nie przeszkadza.Zarzywa leki na serce biscokart i warfin na rozrzedzenie krwi.Wczoraj zwymiotowała zawartość jedzenia a potem czuła gorycz w ustach.Przed wymiotami czuje kwaśność.Dodam,że moja mama ma 69lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć