Co oznaczają wyniki badań jajnika?

Witam, Miesiąc temu brałam antybiotyk Amoksiklav, w trakcie kuracji antybiotykiem dostałam okres, a zaraz po nim objawy infekcji pochwu: świąd, pieczenie, szczypanie.Brałam Itrax oraz Gyno femidazol. Niestety po 1,5 dnia od zakończenia leków objawy powróciły, poszłam do ginekologa dostałam kolejne leki, miałam wykonane usg dopochwowe i występuje bolesność prawego jajnika: Trzon macicy 40 mm dł, 32mm AP Jajnik prawy: 38x16mm Jajnik lewy: 28x22mm Jajniki o pęcherzykowej strukturze. Czy ten wynik jest prawidłowy? Po wizycie zaczęłam się martwić tym jajnikiem, ponieważ leczenie podjęłam od razu jak tylko poczułam objawy. Czy grzybica może powodować bolesność jajnika ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna dalsza obserwacja , proszę kierować się zaleceniami lekarza badającego.