Co oznaczają wyniki badań w kierunku toksoplazmozy u 35-latki?

Witam, moje wyniki toksoplazmozy są według mnie bardzo rozbieżne, proszę o pomoc: 18 października IgG-400, IgM - 3.97 (w normach poniżej 6 ujemne). 26 października IgG - 2656, IgM - 1.83 ( w normach dodatni) Awidność w klasie IGg - 72% ( powyżej 60% wysoka) 5 grudnia IgG - 650, IgM - 1.84 Po tym ostatnim wyniku przyjmowałam 15 dni antybiotyk Biseptol 960 2xdziennie. Po trzech tygodniach od zakończenia antybiotyku wyniki są takie:IgG - 2514, IgM - 2,37 ( dodatni od 1,0) Czy one oznaczają że jestem aktualnie chora? Antybiotyk nie pomógł? Co dalej, planuję ciążę. Wyniki robione w jednym laboratorium Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza chorób zakaźnych i ustalenie dalszego postępowania.