Co oznaczają wyniki badania hormonów tarczycy u 46-latki?

Witam. Moja mam,, wiek 46 lat, wykonała badania w kierunku tarczycy, jednak jej lekarz zachorował i odwołał wizyty. Same nie potrafimy dobrze interpretować wyników które mówią że Tsh jest nieco obniżona (2,400), ft3 -3,04, ft1 1,01. Badanie wykazało też obnizone limfocyty, podwyższone leukocyty , pdw, mpv, p-lcr, i neurofile (9,9). Reszta w normie, proszę przybliżyć, czy mamy się czym mocno martwić przed kolejna wizyta?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik TSH w normie co do wyników morfologii to do interpretacji przydałby się wartości , ale raczej nie ma powodu do niepokoju.
Pozdrawiam