Co oznaczają wyniki badania IgG na chlamydię?

Witam, czy powinnam się martwić i zrobić dodatkowe badania: IgG chlamydia pneumoniae 53,75 RU/ml; IgM chlamydia pneumoniae 0,33 Ratio; IgM mycoplazma pneumoniae 0,34 Ratio; IgG mycoplazma pneumoniae 40,00 RU/ml

Wynik nie wydaje się być dodatni i wskazywać na świeże zakażenie - ale proszę aby wynik pokazać bezpośrednio lekarzowi rodzinnemu. Jest dość nieprecyzyjnie napisany i trudno odczytać