Co oznaczają wyniki badania krwi i moczu po łyżeczkowaniu?

MORFOLOGIA: WBC MONO% 10.0%, RDW 14,6. MOCZ BURSZTYNOWY, MĘTNY, PH 5,0, CIAŁA KETONOWE 5,0 MG/DL, OBECNA KREW, NABŁONKI PŁASKIE LICZNE WPW, LEUKOCYTY 8-10wpw, ERYTROCYTY 2-3wpw, PASMA ŚLUZU. RESZTA W BADANIACH MIEŚCI SIĘ W NORMIE. JAK INTERPRETOWAĆ TE WYNIKI? DODAM, ŻE 5.05.17 I 11.05.17r MIAŁAM ŁYŻECZKOWANIE MACICY W TYCH TERMINACH PRZEZ PORONIENIE.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie dolegliwości? Konieczna ocena wszystkich wyników badań proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badania