Co oznaczają wyniki badania krwi u osoby chorej na WZW C?

chora jestem na wzw c,od 2015r,listopada,lekarz niedal mi zadnych lekow,mimo ze fibro-badaianie watraby wyszlo zle,wynikow mi niechciala,dr.pokozac,dac-chce zmienic lekarza,dostalam termin na koniec kwietnia 2018r.,16.03.17-wynik-wirus obecny w krwi ,HCV RNA[RT-PCR _0198,HCV RNA2,28,co to oznacza,a 29.03.2017-niema wirusa nieby pobr krw[karta leczeniai,badania,choruje od listopada2015,zaledwie 13dni-wirusa niema-jest mozlwosc,ze organizm sam usunal wzw c,j boli bardzo brzuch,przewlekle biegunki

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza chorób zakaźnych po przeanalizowaniu wyników u wykonaniu dodatkowych oznaczeń będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic najbardziej optymalne postepowanie